Tüm Kategoriler
Paslanmaz Cıvatalar

Inox Paslanmaz Çelik (M5-M36) Din 912 Allen Civatalar Soket Kapak Civataları


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

T&Y

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Düşündiriş

Minimum sipariş miktarı:

200kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.1usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

Inox Paslanmaz Çelik (M5-M36) Din 912 Allen Civatalar Soket Kapak Civataları Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Çin'den Allen Cıvata Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

En İyi Paslanmaz Çelik Din 912 Tüm Cıvatalar Altıgen Cıvatalar, ve Hex Cap Vida Çin'de Üretici - T&Y Donanımı

En yaygın bağlantı elemanına ihtiyacınız olduğunda, Paslanmaz Çelik Din 912 Tüm Cıvata Altıgen Cıvataları hatırlatan birçok uygulama kullanabilirsiniz. Paslanmaz Çelik altıgen başlı cıvatalar donanımda kullanım için çok standart ve pratik bir bağlantı elemanıdır. T&Y Hardware, ISO: 9001-2015 kalite standardı, paslanmaz çelik Din 912 Tüm Cıvatalar Altıgen Cıvatalar üretmektedir. Önde gelen bir bağlantı elemanı imalat ve tedarik şirketi olarak, altı kenarlı tam bir paslanmaz çelik Din 912 Tüm Cıvata Altıgen Cıvata serisi sunuyoruz.
Bu paslanmaz çelik Din 912 Tüm Cıvatalar Altıgen Cıvatalar çok basit ve kurulumu kolaydır. İster bir lokma aleti veya bir anahtar kullanın, paslanmaz çelik Din 912 All Cıvatalar Altıgen Cıvataların kurulumu çok hızlıdır ve sorunsuzdur. Herhangi bir ev, iş, ticari veya endüstriyel uygulama için kullanırken size harika bir deneyim sunar. Pullar ve somunlarla güçlü bir bağlantı oluşturabilir. 304 kalite paslanmaz çelik Din 912 Tüm Cıvatalar Altıgen Cıvataların tüm boyutu, çapı ve varyantı T&Y Hardware'de mevcuttur ve ihracata hazırdır. T&Y Hardware, 316 kalite paslanmaz çelikten üretilen, daha yüksek çekme mukavemetine sahip yüksek gerilimli paslanmaz çelik cıvatalar sunar.

T&Y Hardware tarafından İhracata Hazır Yüksek Kaliteli SS Altıgen Başlı Cıvatalar ve Paslanmaz Çelik Altıgen Vida

Sevkiyat için göndermek için hazırlanmak veya sipariş vermek için minimum zaman alırız. Paslanmaz çelik Din 912 All Bolts Hex Bolts'un özel ve eksiksiz bir çözümü olarak, gereksinimlerinize göre herhangi bir özel özellik sipariş edebilirsiniz. Paslanmaz çelik Din 912 Tüm Cıvataları Altıgen Cıvatalarımızı aynı çap ve diş boyutunda somun veya deliğe kullanabilirsiniz. ss 304 Din 912 All Bolts Altıgen Cıvatalarınız için akıllı garantimiz vardır ve uzun bir kullanım süresinden sonra bozulmaz. Kalite sertifikamız, T&Y Donanımına güvenmemizi sağlayabilir.
Paslanmaz çelik Din 912 All Bolts Altıgen Cıvatalar ile aynı, T&Y Hardware geniş bir paslanmaz çelik altıgen başlı vida ve paslanmaz çelik altıgen başlı vidalar ihraç eder. Bu paslanmaz çelik altıgen başlı vidalar ve altıgen başlı vidalar yıkayıcı yüzünü kullanabilir. İnşaat, endüstriyel proje ve tamir makine parçanız için çok uygun ve verimli bir bağlantı elemanıdır. T&Y Hardware, farklı sınıflar ve metaller için tüm boyut, çeşit ve sınıflarda paslanmaz çelik altıgen başlı vidalar üretmektedir. Uygulama kullanımlarınıza göre, geniş üretimimizden herhangi bir çap veya özellik seçebilirsiniz. Özel siparişleriniz için T&Y Hardware, size en iyi deneyimi sunmak için her zaman oradadır.

T&Y Hardware- Özel Gereksinimlerle Geniş Altıgen Kapaklı Vida, Paslanmaz Çelik Metrik Cıvata Seçeneklerini Alın

T&Y Hardware, kaliteyi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bağlantı elemanlarını sürekli araştırır ve geliştirir. Daha iyi kullanıcı deneyiminiz için paslanmaz çelik altıgen başlı vidalarımızı ve başlıklı vidalarımızı bir cırcır veya İngiliz anahtarına uyacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, projenize vidayı daha sıkı hale getirmeniz artık daha kolay. Cıvatalı bağlantınız için mükemmel çalışabilir. Paslanmaz çelik altıgen başlı vidalar, cıvata ve kapak vidaları için tüm kaliteye sahibiz, böylece küçük motorlar, ahşap parça onarımları ve bakımı ve diğer inşaat projeleri gibi her kullanımınız için tüm çeşitleri bulabilirsiniz.
Paslanmaz çelik metrik Alyan başlı cıvatalarımız korozyona karşı savaşma özelliğine sahiptir. Diğer paslanmaz çelik cıvatalardan daha fazla korozyona dayanıklıdır. Tüm farklı uzunluklar, boyutlar, kafa stilleri ve malzemeler de m7 paslanmaz çelik Allen cıvatalarla ihraç edilebilir.

Uygulama


2Uygulama

belgeleme

Sertifika1

sergi

sergi

Müşteri geribildirimi

Müşteri geribildirimi

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA