Tüm Kategoriler
Paslanmaz Cıvatalar

Inox Paslanmaz Çelik Dubleks Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

T&Y

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Düşündiriş

Minimum sipariş miktarı:

1000kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.1usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

Inox Paslanmaz Çelik Dubleks Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Çin'den Allen Cıvata Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

T&Y Hardware, Çin'de Lider Din603 Din 608 Taşıma cıvataları Üreticisidir.

Birçok cıvata çeşidi ve türü vardır, Din603 Din 608 Taşıma cıvataları  T-oluklarda, genellikle pürüzlü yapılarda kullanılabilir. T&Y Hardware, çalışmalarınız için en güçlü Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarını sunar. Geniş bir boyut yelpazesine sahip eksiksiz bir Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları serisi sunuyoruz. T&Y Hırdavat üreticisi en güçlü ve uygun fiyatlı Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Hiçbir şey düşünmeden güvenebileceğiniz taşıma cıvataları. İhracata hazır uluslararası standart nitelikli Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarına sahibiz.
T&Y Hardware tarafından üretilen Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları, iki parça gecikmeyi en iyi şekilde bağlama yeteneğine sahiptir. Sivri ucu en iyi potansiyelle tasarladık ve kalıcı ve güçlü bir gecikme bağlantısı elde etmek için onu harika bir metal vida yaptık. Düz başlı, yuvarlak başlı veya oval başlı gecikmeli vidayı kullansanız da, T&Y Hardware sizin için orijinal ve en kaliteli Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarını sağlayabilir.
T&Y Hardware, Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarını daha yumuşak bir metalle yaptı, böylece alçıpan vidalarından daha kalın bir gecikme vidası elde edebilirsiniz. Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıyıcı cıvatalarımız daha fazla geçmeli olduğundan, gecikmeli çalışma projelerinde alçıpan vidaları kullanmak yerine en iyi alternatif olarak kullanabilirsiniz. T&Y Hırdavattan imal edilmiş Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıyıcı civatalar montaj sırasında kopmaz. Bu nedenle, büyük operasyonlarınız için daha güvenli ve kullanımı kolaydır.

Çin'deki En İyi Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları Üreticisi -T&Y Hardware.

T&Y Hardware, çok çeşitli Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları sunar. İhtiyacınıza göre herhangi bir boyut, tip veya çapa ihtiyacınız yok. İhracata hazır geniş bir koleksiyonunuz var. En yaygın tipler Yuvarlak Gecikme Vidaları, Kafes başlı gecikme vidaları, Katı Pirinç gecikme vidalarıdır. Ayrıca 1-1/4 uzunlukta gecikme vidalarımız, 21/2 uzunlukta gecikme vidalarımız, üç uzunlukta gecikme vidalarımız var.
T&Y Hardware ayrıca uluslararası kalitede paslanmaz çelik kütük cıvatalar ve paslanmaz çelik kütük vidalar üretmekte ve ihraç etmektedir. Bunlar, ağır ve büyük boyutlu gecikme veya keresteyi bağlamak için yaygın olarak kullanılan en sert bağlantı elemanlarıdır. Tedarik ettiğimiz Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları ve Paslanmaz çelik kare vidaların montajı son derece kolay ve basittir.
Yoğun yük taşıyan her türlü ağır malzeme için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarımızı ve Paslanmaz Çelik kare başlı vidamızı daha güçlü ve daha güçlü yapan bir somun kullanıyoruz. Ayrıca malzemeleri bir arada tutmak için güvenlik ve güç sağlar.

T&Y Donanım Neden En İyi Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Çin'deki Taşıma cıvataları Üretici ve İhracatçınızdır:

T&Y Hardware, Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarınız için nihai kaynaktır. İster Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları ister düz başlı gecikme vidaları isteyin, T&Y Hardware hala Çin'deki en iyi üreticinizdir. Dünya çapında bağlantı elemanları üretimi ve ihracatı konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahibiz. Size en iyi deneyimi yaşatmak için bağlantı elemanlarını kapınıza yakın bir yere göndermek için minimum zaman ayırıyoruz.
T&Y Hardware tarafından tedarik edilen Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları, birinci sınıf 305 Korozyona dayanıklıdır. Yani hasar riski yoktur. Avrupa ve Amerika'dan gelen müşterimiz, kurulum sırasında basit ve hızlı olduğu için birçok Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatasını seviyor. T&Y Hardware, bağlantı elemanlarınızı geliştirmek için uzun yıllardır araştırma ve geliştirme alanında çalışan deneyimli bir kıdemli mühendistir.
Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvataları ve paslanmaz çelik gecikme cıvataları ve vidaları dahil olmak üzere herhangi bir bağlantı elemanı üretiyoruz. Uzun ömürlüdür ve garantisi de vardır. Gümrük şartı olsun ya da olmasın toplu sipariş verebiliriz. Projeniz için en iyi Inox Paslanmaz Çelik Din603 Din 608 Taşıma cıvatalarını almak için hemen bize bilgilerinizi gönderin.

belgeleme

Sertifika1

sergi

Sergi2

Müşteri geribildirimi

Müşteri geribildirimi

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA