Tüm Kategoriler
Paslanmaz Cıvatalar

DIN 933 din931 Inox Paslanmaz Çelik Dubleks Çelik Altıgen Kapaklı Vida altıgen Cıvatalar


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

T&Y

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Düşündiriş

Minimum sipariş miktarı:

200kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.1usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

DIN 933 din931 Inox Paslanmaz Çelik Dubleks Çelik Hex Cap Vida altıgen Cıvatalar Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Çin'den Allen Cıvata Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

T&Y Hardware - DIN 933 din931 Inox Paslanmaz Çelik Dubleks Çelik Altıgen Kapaklı Vida altıgen Cıvata Tedarikçi ve Çin'de Üretici.

T&Y Hardware, Mükemmel Inox Paslanmaz Çelik Altıgen Cıvata Üreticinizdir:
T&Y Hardware, tüm materyaller için güvenilir bir kaynaktır. Yapısal ve endüstriyel otomotiv ve inşaat şirketlerinizi kullanmak için güvenilir Paslanmaz Çelik altıgen Cıvata Üreticileriyiz.
Ürünümüz kaliteden ödün vermediği için büyük beğeni topladı. En güvenli kaliteli bağlantı elemanını üretirken en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Bağlantı elemanlarımız pratik dünyayı güvenilir hizmet ile kullanan uzun ömürlü malzemelerden biridir. Ürününüzü almak için zengin arşivimize göz atın.
T&Y Hardware, 19 yıllık paslanmaz çelik altıgen cıvata deneyimine sahiptir. Ayrıca 18-8 / 304, 316 Paslanmaz dahil olmak üzere tüm bağlantı elemanları sınıflarına sahibiz. Kaliteli ve uygun fiyatla T&Y Donanım varken, B8 tipi Inox paslanmaz çelik altıgen cıvata ve alaşımlı cıvatalarınız için neden endişeleniyorsunuz.
Çok çeşitli bağlantı elemanları olduğundan, hepsini tek elden çözümünüz olmaya odaklıyoruz. Kafa stilleri, iplik formları, omuz formları ve nokta stilleri ihracat için stoklarımızda mevcuttur. Paslanmaz çelik altıgen cıvataları veya somunları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, ISO9001'i takip eden ürün testlerini sıkı bir şekilde takip ederek üretilir.
T&Y Hardware, küçük bir üretim çalışmasında çok çeşitli bağlantı elemanları üretmek için her zaman işleme prosedürünü tercih eder. Ve diğerleri için, tüm bağlantı elemanı modellerinin özelliklerini korumak için en uygun yöntem soğuk şekillendirme yöntemidir.

Çoğu Orijinal Inox Paslanmaz Çelik altıgen Cıvata Tedarikçileri - T&Y Hardware:

T&Y Hardware, eksiksiz bir paslanmaz çelik altıgen cıvata ve somun servis sağlayıcı yelpazesidir. İhracat için bol miktarda paslanmaz çelik altıgen cıvata ve somun stoğumuz bulunmaktadır. T&Y Hardware ayrıca dünya çapında paslanmaz çelik altıgen cıvata ihracatında 15 yıllık deneyime sahiptir.
Daha iyi bir deneyim yaşamanız için paslanmaz çelik altıgen cıvataları en güvenilir modele göre tasarlıyoruz. T&Y Hardware, Inox paslanmaz çelik altıgen cıvatalar için en son yüksek teknolojiyi kullanır. Yüksek kaliteli bağlantı elemanımız ayrıca Avrupa'nın en büyük üç mobilya şirketi için tasarlanmıştır.
Bu deniz sınıfı paslanmaz bağlantı elemanları tuz spreyine karşı dayanıklıdır. 316 Inox paslanmaz çelik cıvatalar için T&Y Hardware, zengin bağlantı elemanları yelpazesine ekstra değer katar. Her çapta mevcuttur. Ayrıca farklı durumlarda kullanım için uyarlanabilir.

T&Y Hardware Paslanmaz Çelik Bağlantı Elemanları Üreticilerinden Tüm Paslanmaz altıgen Cıvata Prototipleri:

Paslanmaz çelik malzeme için tam dişli, sabitleme bileşenleri, endüstriyel ve inşaat bağlantı elemanları sunuyoruz. Ayrıca altıgen başlı olarak tasarlanmıştır. Aşağıdaki prototipler stoklarımızda mevcuttur.
● M10 Paslanmaz Çelik cıvatalar
● M8 Paslanmaz Çelik cıvatalar
● M6 Paslanmaz Çelik cıvatalar
● M12 Paslanmaz Çelik cıvatalar
Farklı bir uzunluk, iplik boyutu veya kafa stiline ihtiyacınız olursa olsun. T&Y Hardware ayrıca ek malzeme, dış kaplama, üretici sınıfı ve sınıfı için tüm çeşitleri sunar.
En mükemmel Inox Paslanmaz Çelik altıgen cıvatalar olan T&Y Hardware, DIN/ISO Sertifikalı bu ASTM-304 ve A2, A4 paslanmaz çelik cıvataları sunar. 18-8 paslanmaz çelik aralığında, diğer tüm bağlantı elemanı üreticilerinden daha standart olan s30400 cıvatalarımız var. Ayrıca A2 paslanmaz çelik ve A4 paslanmaz çelik bağlantı elemanları için.
Bu koleksiyonlar dışında T&Y Hardware, özel özelliklere sahip dubleks 2205 cıvata, somun ve vida da üretmektedir. Alüminyumdan yapılmış Inox Paslanmaz Çelik altıgen cıvatalar arıyorsanız, lütfen web sitemizdeki kataloğumuzu inceleyin. Lider bir Inox Paslanmaz Çelik altıgen cıvata şirketi olarak, bağlantı elemanı malzemeleri ihtiyacınızı karşılamaya kararlıyız. Paslanmaz çelik BSF somunları ve cıvataları gibi ihracat için mevcut stoklara dahildir.

Uygulama


2Uygulama

belgeleme

Sertifika1

sergi

sergi

Müşteri geribildirimi

Müşteri geribildirimi

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA