Tüm Kategoriler
Haberler

Paslanmaz çelik cıvata ve somunun avantajları nelerdir?

Zaman: 2022-10-21 Hitler: 47

Paslanmaz çelik civata ve somun sık sık görülür, sıklıkla kullanılabilir. Paslanmaz çelik vidalar özellikle uygulanabilir. Aşağıda anlamak için size eşlik etmeme izin verin:

图片 1

1. Daha güçlü uyarlanabilirlik. Paslanmaz çelik vidalar için, erkek dişin boyutuna ulaşıldığında, hepsi kullanılabilir. Paslanmaz çelik cıvata ve somunun göreceli uygulama kategorisinin geleneksel ankraj cıvatalarından daha yaygın olduğu görülebilir.
2. Kurulum daha basittir. Daha önce geleneksel ankraj cıvatası, kurulum bağlantısında çok karmaşıktır, ancak şimdi tüm süreçteki paslanmaz çelik cıvata ve somun nispeten basittir, bu da birçok kullanıcı için kolaylık seviyesini artırır.
3. Kurulum sırasında karşılaşılan sorunlar azalır ve geleneksel ankraj cıvatası delme işleminin eğimi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Paslanmaz çelik cıvata ve somunun korozyon direncinin ve kopmasının temel nedenine göre, paslanmaz çelik bağlantı elemanının takılması sürecinde delik hemen açılabilir ve daha sonra, geçiş oranı %100'e yakın olacak şekilde takılabilir. .
4. Tasarım şeması yenidir. Bu tür bir tasarım şeması, paslanmaz çelik bağlantı elemanının güzelliğinin büyük ölçüde güçlendirilmesini sağlayabilir.
5. Gereksiz işlemde herhangi bir karışıklık yoktur, sadece paslanmaz çelik vidadaki deliği doldurun veya ekstra parçayı çıkarın, böylece nispeten basit olan güvenliği sağlayabilir ve güzel ve cömertlere zarar vermez.
6. Kurulum koşulu altında paslanmaz çelik cıvata ve somunun daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlayabilir ve vidaların uygulama seviyesinin büyük ölçüde iyileştirilmesini sağlayabilir.
7. Mükemmel korozyon direnci, yorulma ve korozyona verilen hasar, pompalarda, valflerde ve diğer tesislerde bazı antikorozif maddeler durumunda kullanılır.
Paslanmaz çelik cıvata ve somunun ortalama mukavemet derecesi ne kadardır?
Mukavemet derecesi genellikle 4.8 ile 6.8 arasındadır, sert olmayan muamele arasındaki ilişki nedeniyle, mukavemet özellikle yüksek değildir, paslanmaz çelik cıvata ve somunun ana avantajları korozyon direncinde, çekme mukavemetinde yatmaktadır.
Ve diğer çelik vida mukavemet derecesi nispeten büyüktür, 3.6-12.9,10'dan fazla mukavemet derecesi vardır, karbon çeliği Mukavemet seviyesi daha yüksekse, seçimde bağlantının özel durumuna göre eşleştirilebilir.

图片 2

Sıcak kategoriler