Tüm Kategoriler
Karbon Çelik ve Paslanmaz Çelik Dişli Çubuk

Karbon Çelik ve Paslanmaz Çelik Dişli Çubuk

Ana Sayfa > Ürünler > Karbon Çelik ve Paslanmaz Çelik Dişli Çubuk

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M Saplamalar dişli çubuk


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

BAĞLANTI ELEMANLARIMFG

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Açıklama

Minimum sipariş miktarı:

200kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.3usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

Astm a193 gr B7 B7M B8 B8M Saplamalar dişli çubuk Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Dişli çubuk Çin'den Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

Elinden gelenin en iyisi Saplama Cıvatası Üretici ve Tedarikçi (A193 B7, B7M,B8,B8M) - T&Y Donanımı:

Paslanmaz çelik dişli saplamalar ve metrik dişli saplamalar için bir numaralı üreticiniz ve tedarikçiniz - A193 saplama cıvataları, B7 Saplama cıvataları ve B7M saplama cıvataları satın alın. En yaygın iki paslanmaz çelik saplama cıvatası, 304 paslanmaz çelik saplama cıvataları ve 316 paslanmaz çelik saplama cıvatalarıdır ve T&Y Hardware, tüm yaygın ve nadir boyut türü veya kalitesi için önde gelen ss saplama cıvataları üreten şirketlerden biridir. Yüksek düzeyde korunan ISO yönergeleri ile mükemmel mekanik özelliklere sahip nihai ss saplama cıvatalarını alabileceğiniz yerdir.
Dişli çubuklarımız ve dişli saplamalarımız, herhangi bir yapısal kullanım için daha yüksek mukavemet sağlamak üzere tamamen paslanmaz çeliktir. Herhangi bir büyük parçayı birbirine sabitlemek için tüm dişli saplamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca makineleriniz ve diğer uygulamalarınız için güvenilir ve kalıcı bir bağlantı sağlayabilir. T&Y Hardware, hafif ve uygun maliyetli paslanmaz çelik saplama cıvataları üretti. T&Y Hardware tarafından üretilen paslanmaz çelik dişli saplamalar 100 güvenli ve garantilidir. Üretim standardımızı gösteren ISO:9001 kalite belgesine sahibiz. Dişli saplamalarımız ayrıca ASME, ASTM ve DIN standartları sertifikalıdır.

Paslanmaz Çelik Saplama Cıvataları Üreticisi ve Tedarikçisi İçin En Belirgin ve Güvenilir Kaynağınız - T&Y Hardware:

Shanghai T&Y Hardware Industry Co. Ltd., her bir boyut ve tip aralığını tedarik edebilir. Paslanmaz çelik saplama civatalarımıza m6'dan m100'e kadar ulaşabilirsiniz. Ayrıca size özel ölçülerde üretilmiş saplama cıvataları da sağlıyoruz. Yani projeniz için endişelenmenize gerek yok.
1.1.1T&Y Donanım üreticileri:
● Paslanmaz çelik toplam dişli saplama,
● Paslanmaz çelik dişli çubuk,
● Paslanmaz çelik musluk uçlu saplamalar,
● Paslanmaz çelik çift uçlu dişli saplamalar,
Ve daha fazlası.
T&Y Hardware, en güvenli bağlantı elemanını sağlayan ss saplama cıvataları için 100'üncü güvenilir ve güvenilir üreticinizdir. Diğer ürünlerimiz: ağaç vidası dişli saplamalar, tek uçlu dişli saplamalar, dişli basamaklı saplamalar, dişli çubuk çubuk, sol yönlü ve sağ yönlü çift dişli saplamalar ve metrik dişli saplamalar.

T&Y Hardware – Paslanmaz Çelik Saplama Çubuğu ve Cıvataları için En İyi Üretim Şirketi:

T&Y Hardware, her türlü talebi karşılayabilecek aylık 500 Ton saplama civata üretim kapasitesine sahiptir. Özellikle 304 paslanmaz çelik saplama cıvataları ve 316 paslanmaz çelik saplama cıvataları için, size sunmak için üreticinin en yüksek korumasını sağlıyoruz. Eksiksiz bir vida dişli çubuk yelpazesi sunduğumuz için, B193 veya çelik alaşımlı, B7M veya 8 paslanmaz çelik saplama cıvatalarına, B316 veya AISI 8 paslanmaz çelik saplama cıvatalarına ihtiyacınız olsun, tüm ASTM A304 saplama cıvatalarını alabilirsiniz. Ayrıca hem B1 hem de B8M için 8. Sınıf paslanmaz çelik saplama çubuğumuz var.
T&Y Donanım endüstrisi ayrıca Avrupa'nın en büyük üç mobilya şirketi için saplama cıvataları tasarlar ve üretir. Dünyanın her yerinde çok çeşitli mutlu müşterilerimiz var. Saplama cıvataları ve diğer bağlantı elemanları ihracatı için 15 yıllık çalışmamız ile size en iyi bağlantı elemanını sunmak için harika bir model geliştiriyoruz. T&Y Hardware ayrıca ABD'de en iyi donanım şirketi olarak 10 yıllık çalışma deneyimine sahiptir. Proje bilgilerinizi ve bağlantı elemanı spesifikasyonlarınızı bize gönderebilmeniz için, herhangi bir paslanmaz çelik dişli saplama cıvatasını kullanma konusunda en iyi deneyimi sunacağız.

Uygulama


2Uygulama

Müşteri geribildirimi

Müşteri geribildirimi

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA

Sıcak kategoriler