Tüm Kategoriler
Ankraj cıvataları

Paslanmaz çelik Karbon Çelik Dynabolt manşonlu ankraj Genişletme Cıvatası


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

T&Y

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Düşündiriş

Minimum sipariş miktarı:

200kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.1usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

Paslanmaz çelik Karbon çelik Dynabolt kol çapa Genişletme Cıvatası Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Çin'den Allen Cıvata Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

Dynabolt Paslanmaz Çelik Kovanlı Ankraj Genişletme Cıvatası Üretici ve Tedarikçi - T&Y Hardware:

Paslanmaz çelik manşonlu ankraj, en hızlı, kolay ve esnek bağlantı ankraj sistemidir. Paslanmaz çelik manşonlu ankraj için en iyi ve ideal derinlik, en az dört cıvata çapı veya 2 inçtir. Boyutuna bağlı olarak çok ağır metalleri tutabilir. T&Y Hardware, Çin'in önde gelen paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası imalat şirketidir.
Beton manşonlu ankrajlar, paslanmaz çelik dinaboltlar ve diğerleri dahil her türlü bağlantı elemanını ihraç ediyoruz. Dünya çapında yüksek kaliteli standart bağlantı elemanları tedarikinde deneyimliyiz. T&Y Hardware tarafından üretilen paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası son derece güvenilirdir. Herhangi bir beton, tuğla veya blok için kullanılabilir.
T&Y Hardware, size her boyut için yüksek mukavemetli Paslanmaz çelik manşonlu ankraj genişletme vidaları sunar. M6, M8, M10, M12 ve M16 için manşon ankraj cıvataları da mevcuttur. Diş çapı 8 mm ve toplam uzunluk 70 mm'dir. Yani bu paslanmaz çelik manşon ankraj cıvatası en iyi altıgen başlı tiptir. Bu, projeniz için güvenilir olan paslanmaz çelik dış kaplama manşon ankraj cıvatalarıdır.

T&Y Hardware, Dışa Aktarılacak En İyi Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik Kovanlı Ankraj Genişletme Cıvatasını Sunuyor:

T&Y Hardware, bağlantı elemanlarını sürekli araştıran ve yeni, etkili ve yüksek kaliteli bağlantı elemanları geliştiren özverili bir donanım endüstrisi şirketidir. Ev dekorasyon ve mühendislik projeleriniz, klimalarınız ve diğerleri için de çitlerde, hırsızlığa dayanıklı kapı ve pencerelerde kullanıma uyarlanabilen en kaliteli manşonlu ankraj cıvatalarını tasarlıyoruz. Bir İngiliz anahtarı ile kurmak çok kolaydır.
Bunlar, herhangi bir projede kullanmanıza izin verecek ağır hizmet ankraj cıvatalarıdır. Basit bir hafif proje veya ağır bir proje olabilir. T&Y Hardware'in paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatalarının bir diğer avantajı da korozyon önleyicidir. O kadar çevre dostu. İç ve dış ortamınız için paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası, kullanım için mükemmel olanıdır.
T&Y Hardware, ihracat için çok çeşitli paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvataları sunar. Bununla birlikte, size her tür ve boyutta paslanmaz çelik dinabolt, genleşme manşonlu ankraj, altıgen başlı manşonlu ankraj, altıgen cıvata manşonlu ankraj, altıgen somun manşonlu ankraj ve bacaklı cıvatalı ankraj sunuyoruz. İster düz başlı paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatalarına, ister somunlu paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatasına ihtiyacınız olsun, T&Y Hardware en güvenilir bağlantı elemanı üreticinizdir.

Tam Çizgili Kol Ankraj Genişletme Cıvatası için En İyi İhracat Kalitesi - T&Y Donanımı:

T&Y Hardware ayrıca eksiksiz bir manşon ankrajı serisi sunar. Projeniz beton, tuğla, blok veya ahşap olsun, bizden manşon ankraj vidalarına ve manşon ankraj cıvatalarına güvenebilirsiniz. Hızlı sevkiyat için ahşap için manşon çapaları da mevcuttur.
T&Y Hardware, Çin'deki en önde gelen bağlantı elemanı imalat şirketidir. Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'dan çok sayıda memnun müşterimiz var. Biz ISO 90001:2015 kalite standardı sertifikalı üreticiyiz. 2009'dan beri deneyimli bir donanım endüstrisi olarak T&Y Hardware, acı noktanızı her zaman anlar. Ürün ve hizmetimizi, bizimle ticaret yaparken herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan en müşteri dostu olarak tasarladık ve dekore ettik.
Çin'deki yüksek mukavemetli ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik bağlantı elemanlarının en hızlı üreticisiyiz. Ahşap paletler ile % 100% ihracat standart güçlü kartonlar sağlıyoruz. Hızlı sevkiyata ihtiyacınız varsa, paslanmaz çelik bağlantı elemanları için on gün içinde işleyebiliriz. Ayrıca projenize yardımcı olacak özel teklifler de sunuyoruz. T&Y Hardware'den Sleeve Ankraj Genişletme Cıvatası hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi sorgunuzu gönderin. Kataloğumuzu şimdi indirin.

belgeleme

2Sertifika1

sergi

sergi

Müşteri geribildirimi

müşteri geri bildirimi (2)

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA