Tüm Kategoriler
Ankraj cıvataları

Paslanmaz çelik Karbon Çelik Dynabolt manşonlu ankraj Genişletme Cıvatası


Menşe Yeri:

Şanghay / Zhejiang, Çin

Marka adı:

BAĞLANTI ELEMANLARIMFG

Model numarası:

M5-M72, 1/4”--3”

sertifikasyon:

ISO9001-2018

SORGULAMA
Açıklama

Minimum sipariş miktarı:

200kg Veya İhtiyaca Göre

Fiyat:

Boyut başına 0.1usd-0.5 usd

Paketleme Detayları:

Karton veya küçük pakette toplu, daha sonra palet

Teslim Süresi:

15-30 gün veya gerekli göre

Ödeme Koşulları:

TT,LC, Batı Birliği

Yetenek Kaynağı:

1000ton/Yıl

Paslanmaz çelik Karbon çelik Dynabolt kol çapa Genişletme Cıvatası Hızlı Detay:

1. Tüm Standart Öğeler İçin Stok, En Hızlı Lider
2. OEM ve ODM kabul edilebilir
3. Çin'den Allen Cıvata Tedarikçi ve İhracatçı
4. Uzman tavsiyesi ve çözümleri sağlamak için hazır bulunan son derece yetenekli ekipler

Dynabolt Paslanmaz Çelik Kovanlı Ankraj Genişletme Cıvatası Üretici ve Tedarikçi - T&Y Donanımı:

Paslanmaz çelik manşonlu ankraj en hızlı, kolay ve esnek bağlantı elemanı ankraj sistemidir. Paslanmaz çelik manşonlu ankraj için en iyi ve ideal derinlik en az dört cıvata çapı veya 2 inçtir. Boyutuna bağlı olarak çok ağır metalleri tutabilir. T&Y Hardware, Çin'in önde gelen paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası imalat şirketidir.
Beton manşonlu ankrajlar, paslanmaz çelik dinaboltlar ve diğerleri dahil her türlü bağlantı elemanını ihraç ediyoruz. Dünya çapında yüksek kaliteli standart bağlantı elemanları sağlama konusunda deneyimliyiz. T&Y Hardware tarafından üretilen paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası son derece güvenilirdir. Her türlü beton, tuğla ve blokta kullanılabilir.
T&Y Hardware size her boyut için yüksek mukavemetli Paslanmaz çelik manşonlu ankrajlar genleşme vidaları ve cıvatalar sunar. M6, M8, M10, M12 ve M16 için manşonlu ankraj cıvataları da mevcuttur. İplik çapı 8 mm ve toplam uzunluk 70 mm'dir. Yani bu paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatası en iyi altıgen başlı tiptir. Bu, projeniz için güvenilir olan paslanmaz çelik dış kaplama manşonlu ankraj cıvatalarıdır.

T&Y Donanımı, İhracat için En İyi Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik Kovanlı Ankraj Genişletme Cıvatasını Sunuyor:

T&Y Hardware, bağlantı elemanlarını sürekli olarak araştıran ve yeni, etkili ve yüksek kaliteli bağlantı elemanları geliştiren, kendini adamış bir donanım endüstrisi şirketidir. Çitlerde, hırsızlığa karşı korumalı kapılarda ve pencerelerde, ayrıca ev dekorasyonunuz ve mühendislik projeleriniz, klimanız ve diğerleri için kullanıma uyarlanabilen en kaliteli manşonlu ankraj cıvatalarını tasarlıyoruz. Bir anahtarla kurulumu çok kolaydır.
Bunlar, herhangi bir projede kullanmanıza olanak sağlayacak ağır hizmet tipi ankraj cıvatalarıdır. Basit bir hafif proje veya ağır bir proje olabilir. T&Y Hardware'in paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatalarının bir diğer avantajı da korozyona karşı dayanıklı olmasıdır. Çok çevre dostudur. İç ve dış ortamınız için paslanmaz çelik Genişletme Cıvatası mükemmel bir seçimdir.
T&Y Hardware, ihracat için geniş bir yelpazede paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvataları sunmaktadır. Bununla birlikte, size her tür ve boyutta paslanmaz çelik dinabolt, genleşme manşonlu ankraj, altıgen başlı manşonlu ankraj, altıgen cıvata manşonlu ankraj, altıgen somun manşonlu ankraj ve bacak cıvata manşonu sunuyoruz. İster düz başlı paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatalarına, ister somunlu paslanmaz çelik manşonlu ankraj cıvatasına ihtiyacınız olsun, T&Y Hardware en güvenilir bağlantı elemanı üreticinizdir.

Tam Kol Ankraj Hattı Genişletme Cıvatası için En İyi İhracat Kalitesi - T&Y Donanımı:

T&Y Hardware ayrıca eksiksiz bir manşon ankraj serisi sunmaktadır. Projeniz ister beton, ister tuğla, blok veya ahşap olsun, bizden manşonlu ankraj vidalarına ve manşonlu ankraj cıvatalarına güvenebilirsiniz. Hızlı sevkiyat için ahşap için manşonlu ankrajlar da mevcuttur.
T&Y Hardware, Çin'in en önde gelen bağlantı elemanı üretim şirketidir. Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'dan çok sayıda memnun müşterimiz var. ISO 90001:2015 kalite standardı sertifikalı üreticiyiz. 2009'dan bu yana deneyimli bir donanım sektörü olarak T&Y Donanım, her zaman sorunlarınızı anlıyor. Ürün ve hizmetimizi, bizimle ticaret yaparken yardıma ihtiyaç duymayacak şekilde, müşteri dostu olacak şekilde tasarladık ve dekore ettik.
Çin'deki yüksek mukavemetli ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik bağlantı elemanlarının en hızlı üreticisiyiz. Ahşap paletlerle % 100 ihracat standart güçlü kartonlar sağlıyoruz. Hızlı kargoya ihtiyacınız varsa, paslanmaz çelik bağlantı elemanları için on gün içinde işleme koyabiliriz. Ayrıca projenize yardımcı olacak özel teklifler de sunuyoruz. T&Y Hardware'in Kol Ankrajları Genişletme Cıvatası hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi sorunuzu gönderin. Kataloğumuzu hemen indirin.

Müşteri geribildirimi

müşteri geri bildirimi (2)

Müşteri Soruları ve Cevapları
    Hiçbir soruyla eşleşmedi!

SORGULAMA

Sıcak kategoriler